Dziadkowie i Babcie przykładem dla dzieci

paź 29, 2016   //   od Administrator   //   Wydarzenia środowiskowe  //  Komentarze są wyłączone

27 X  2016r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć szanownych jubilatów obchodzących 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uczniowie z przedszkola oraz klas I i II SP w Godzieszach przygotowali krótką część artystyczną, a pan wójt Józef Podłużny i wicestarosta Jan Kłysz w pięknych słowach złożyli gratulacje, życzenia oraz przekazali parom medale i dyplomy. Dla młodszych pokoleń to nauka, że miłość, szacunek, tolerancja, ale także umiejętność rozwiązywania problemów jest kluczem do założenia i trwałości rodziny. Tego wszystkim serdecznie życzymy.

fot. Mariusz Kobyłka

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia środowiskowe
Spotkanie z pania premier Beata Szydlo