Dziadkowie i Babcie przykładem dla dzieci

paź 29, 2016   //   od Administrator   //   Wydarzenia środowiskowe  //  Komentarze są wyłączone

27 X  2016r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć szanownych jubilatów obchodzących 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uczniowie z przedszkola oraz klas I i II SP w Godzieszach przygotowali krótką część artystyczną, a pan wójt Józef Podłużny i wicestarosta Jan Kłysz w pięknych słowach złożyli gratulacje, życzenia oraz przekazali parom medale i dyplomy. Dla młodszych pokoleń to nauka, że miłość, szacunek, tolerancja, ale także umiejętność rozwiązywania problemów jest kluczem do założenia i trwałości rodziny. Tego wszystkim serdecznie życzymy.

fot. Mariusz Kobyłka

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-7
minut
-5
-3
sekund
-2
-8
Więcej w Wydarzenia środowiskowe
Spotkanie z pania premier Beata Szydlo
Spotkanie z panią Premier Beatą Szydło

26 X 2016r. obok naszej szkoły miała miejsce niezwykła uroczystość- otwarcie Posterunku Policji. Uczestniczyły w niej władze państwowe. Dla nas była to okazja do powitania...

Zamknij