Spotkanie z panią Premier Beatą Szydło

paź 28, 2016   //   od Administrator   //   Wydarzenia środowiskowe, Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

26 X 2016r. obok naszej szkoły miała miejsce niezwykła uroczystość- otwarcie Posterunku Policji. Uczestniczyły w niej władze państwowe. Dla nas była to okazja do powitania pani premier Beaty Szydło. Uczniowie z wielkim przejęciem i radością pozdrawiali panią premier, która chwilę z nimi porozmawiała oraz z uśmiechem pozowała do wspólnej fotografii. Atmosferę tego spotkania doskonale oddają prezentowane zdjęcia.

fot. Mariusz Kobyłka

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-4
-8
dni
0
-6
godzin
0
-6
minut
0
-5
sekund
0
-5
Więcej w Wydarzenia środowiskowe, Wydarzenia szkolne
11
Spotkanie z pisarką p. Weroniką Kurosz i aktorem p. Andrzejem Niemytem

W dniu 17 października w naszej szkole we współpracy z p. A. Zimną-kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Godzieszach Wielkich, zorganizowaliśmy spotkanie z niezwykłymi osobami-pisarką, p.Weroniką...

Zamknij