Pyrek w naszej szkole

paź 28, 2016   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Dla 52  uczniów klas III  26 X 2016 r. odbyły się zajęcia dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach, które prowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Kaliszu – aspirant sztabowy Maciej Bednik oraz podinspektor Grzegorz Sieradzki. Gościem specjalnym był sierżant Pyrek, który wywołał ogólną radość i zadowolenie wśród uczniów. Po raz kolejny okazało się, że Policja nie tylko nakłada mandaty, ale przede wszystkim uczy poprzez zabawę. WORD w Kaliszu przekazał również dzieciom kamizelki i opaski odblaskowe. Tak dobrze przygotowani możemy ruszyć w jesienną słotę.

fot. Mariusz Kobyłka

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-5
minut
-1
-2
sekund
-4
-5
Więcej w Wydarzenia szkolne
Spotkanie z pania premier Beata Szydlo
Spotkanie z panią Premier Beatą Szydło

26 X 2016r. obok naszej szkoły miała miejsce niezwykła uroczystość- otwarcie Posterunku Policji. Uczestniczyły w niej władze państwowe. Dla nas była to okazja do powitania...

Zamknij