Muzyczne podsumowania

cze 20, 2016   //   od Moderator   //   Muzyczne  //  Komentarze są wyłączone

Rok szkolny dobiega końca, czas na małe podsumowania. Chór szkolny uczestniczył w każdej akademii szkolnej. Uczniowie brali udział w uroczystościach środowiskowych i w kościele parafialnym. Dzieci śpiewały w Domu Kombatanta w Kaliszu i w Ośrodku Kultury w Brzezinach. W maju zostały zaproszone do udziału w koncercie pieśni patriotycznych w Kaliszu w Kościele pw. św. Gotarda. Również udział w różnych konkursach muzycznych zaowocował pasmem sukcesów.

Oto  wyniki zmagań konkursowych:

Miedzygminny Konkurs Piosenki w Opatówku – wyróżnienie Michał Marek

uczestnicy: Paulina Dybioch, Przemysław Małoń, Anna Dyonizy, Antonina Woszczek

Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej  w  Liskowie – II miejsce (kat. zespół)

Konkurs Piosenki Angielskiej w Kaliszu– I miejsce Bartłomiej Dymarczyk (kat. I-III)

Wyróżnienie Michał Marek (kat. IV-VI)

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej w Woli Droszewskiej – nagroda specjalna Bartłomiej Dymarczyk, Michał Marek udział

I jeszcze jedno fajne wydarzenie, o którym warto wspomnieć – sesja nagraniowa w Radio Centrum z Michałem Markiem w roli głównej, to na pewno niecodzienne doświadczenie dla tak młodego wokalisty, życzymy by nie było ostatnie!!!

Fotorelacja w załącznikach.

Więcej w Muzyczne
III Przegląd Jasełek Biernatki 2015
III Przegląd Jasełek – Biernatki 2015