WOŚP 2016

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się do kwesty na rzecz WOŚP.
Zbiórkę szkolną w ramach IMPREZ ZAMKNIĘTYCH przeprowadziliśmy w dniach 07-08. 01. 2016r. Wolontariuszom udało się zgromadzić kwotę: 784 złote i 77 groszy. Dziękujemy naszym wolontariuszom: Patrykowi, Karolinie, Natalii, Mateuszowi, Ani, Paulinie, Konradowi, Agnieszce.
Wzięliśmy również udział w finale WOŚP 10. 01. 2016 roku. kwestowaliśmy na ulicach Gminy Godziesze. Zgromadziliśmy kwotę 2893 złote i 13 groszy. Dziękujemy naszym dzielny i wytrwałym wolontariuszom: Aleksandrze, Małgorzacie, Natalii, Patrycji, Natalii, Laurze, Klaudii, Jakubowi, Patrycji, Monice, Aleksandrze.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, wszystkim mieszkańcom naszej gminy za życzliwość i ofiarność.
Opiekunowie: Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.