logo bipma

Dzień Patrona

30 kwietnia 2014r. cała społeczność uczniowska wzięła udział w corocznych obchodach Święta Patrona Szkoły - Tadeusz Kościuszki. Młodzież realizowała cele i założenia projektu edukacyjno-wychowawczego, który poświęcony był osobie tego Wielkiego Polaka i Patrioty.

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystej akademii, którą przygotowali uczniowie naszego gimnazjum. Kolejnym etapem był udział poszczególnych klas w konkursie wiedzy na temat życia i działalności naszego patrona. Najlepsze zespoły otrzymały wyróznienia i nagrody z rąk Pani Dyrektor, która dokonała podsumowania i oceny podjętych działań.

Zdjęcia zostaną zamieszczone w najbliższym czasie.

Nasza galeria