logo bipma

WOŚP - podsumowanie

WOSP potwDnia 19.02.2014 roku w Starostwie powiatowym w Kaliszu odbyło się podsumowanie kwesty 22 finału WOŚP, a także VIII kwesty finału kaliskich imprez zamkniętych. Na podsumowaniu wręczono podziękowania Jurka Owsiaka dla szkół i partnerów kwesty.
Nasza szkoła znalazła się w gronie 223 szkół w powiecie kaliskim, która włączyła się po raz kolejny do kwestowania w tegorocznym fianele WOŚP. Gmina Godziesze Wielkie w tym roku znalazła się na II miejscu z kwotą 2092,59zł. Nasza szkoła zdobyła również II miejsce w gminie z kwotą 388,95zł W szkole kwestowaliśmy w dniach 7-8 stycznia 2014r. Dziękujemy wolontariuszom: Kindze, Sylwii i Anii za podjęty trud zbierania pieniędzy i wszystkim uczniom za ofiarność. Natomiast podczas finału WOŚP 12 stycznia 2014 roku kwestowały nasze licealistki: Karolina, Małgorzta, Jagoda, Justyna, Paulina i Edyta na ulicach gminy Godziesze Wielkie. Zebrana kwota to 2004,32zł.
Wszystkim mieszkańcom dziękujemy, że zechcieli włączyć się w zbiórkę na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Wolontariuszom dziękujemy szczególnie, bo przecież pogoda w tym roku nie sprzyjała zbiórce. Mamy nadzieję, że w następnych latach spotkamy się rownież z życzliwością i ofiarnością mieszkańców naszej gminy.

Nasza galeria