Pożar w szkole

1309-2931W ostatnim dniu września w naszej szkole na przerwie o godz. 10:35 zabrzmiał sygnał alarmowy, a nauczyciele dyżurujący na korytarzach rozpoczęli ewakuację uczniów z budynku. Wszyscy zgromadzili się w wyznaczonym miejscu przed szkołą. Przyjechały na miejsce dwa wozy strażackie.

Okazało się, że brakuje jednego ucznia. Po chwili strażacy wyprowadzili z zadymionego pomieszczenia obok szatni zaginionego – na szczęście nic jemu się nie stało. Scenariusz dzisiejszych wydarzeń był napisany przed całą akcją, ponieważ były to tylko ćwiczenia ewakuacji szkoły z udziałem Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich i Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Więcej zdjęć w Galerii