Dzień Patrona.

1304-0848

30 kwietnia nasza szkoła obchodziła święto patrona, połaczone z rocznicą uchwalnia najważniejszego dla Polaków dokumentu - Konstytucji 3 Maja. Zespół Szkół w Godzieszach Wielkich przyjął imię Tadeusza Kościuszki, wielkiego patrioty, bohatera i człowieka, dla którego wolność, honor i ojczyzna były najważniejsze.

Stąd też motto dnia patrona "W samorządnej szkole nie tylko się błyszczy, nie tylko jest się podziwianym, ale trzeba pracować, i to nie dla siebie, ale dla innych". Dzień Patrona to także Dzień Samorządności. Nasi uczniowie po krótkim montażu słowno - muzycznym, obejrzeli prezentacje dotyczące istoty i roli samorządu uczniowskiego. Nad całością czuwały panie D. Chabaleska - Kubat, Izabella Woszczek i A. Sitko, a także uczennice Kinga Knop, Karolina Harendarz i Aldona Strzyż.

Na koniec ogłoszono zwycięzców szkolnych plebiscytów:

1. cichym bohaterem zostały Karolina Harendarz i Anna Chodyła
  2. super pracusiem - Kinga Knop i Karolina Ścibor
  3. super społecznikiem - Kinga Knop i Małgorzata Kozica
  4. super sportowcem - Aleksandra Olszyna i Justyna Rosiak
  5. królem i królową parkietu - Weronika Tatarka i Mateusz Rosik.

Więcej zdjęć w Galerii Dzień Patrona