Święto Wiosny

1303-012021 marca 2013 roku obchodziliśmy Święto Wiosny, które na stałe wpisało się w harmonogram naszych uroczystości szkolnych. Z tej okazji realizowany był projekt edukacyjno-wychowawczy pod hasłem: W marcu jak w garncu. Zabawa rozpoczęła się od spotkania młodzieży z wychowawcą w salach lekcyjnych, gdzie każdy zespół miał za zadanie wykonanie wiosennego motywu - symbolu nadchodzącej wiosny.

Całość uświetnił pokaz mody, na którym wybrani uczniowie wcielili się w postać Pani Wiosny. Kolejnym etapem obchodów był udział młodzieży w konkursie, którego tematyka związana była z motywem przewodnim całego projektu. W ramach samorządności miejsce jury zajęli uczniowie klasy III liceum. Cała uroczystość zakończyła się w godzinach popołudniowych. Wyróżnione klasy otrzymały dyplomy oraz drobne upominki, które wręczyła pani dyrektor. Dzień ten upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze.

Więcej zdjęc w naszej galerii