Dyskoteka karnawałowa

1602-0035W dniu 3 lutego 2016 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa. Uczniowie doskonale bawili się przy klubowych rytmach.

Za oprawę muzyczną odpowiadał  DJ Rafał Chodyła (absolwent naszej szkoły), który już od wielu lat z nami współpracuje. Amatorzy tanecznej zabawy mieli doskonałą okazję spalić zbędne kalorie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt nadchodzącego Tłustego Czwartku (następny dzień). Wszyscy dobrze się bawili, a po zakończonej zabawie, szkolne autobusy czekały, aby bezpiecznie przetransportować uczestników do domu.

Korzystając z okazji Rada SU pragnie gorąco podziękować Pani Dyrektor, wychowawcom i opiekunom z ramienia rodziców – bez waszego zaangażowania i poświęcenia wolnego czasu nasze szkolne dyskoteki nie byłyby możliwe.

Fotorelacja w Galerii